Провідний постачальник

інноваційних технологічних рішень

+38 (044) 369 34 04

info@hasl.ua

230714

Комплексне рішення для банку від ХАСЛ - це не тільки технологічне обладнання, а й розробка концепції та дизайну відділення. Імідж відділення важливий для банку - це хороший спосіб привернути увагу клієнта, запам'ятатися йому і допомогти йому відчути себе віп-клієнтом. Використовуючи свій 20-річний досвід у сфері технологій банківської справи ХАСЛ створив стандарт типового відділення для Альфа-банку. У новому відділенні створені комфортні умови для ведення сучасного банківської справи з використанням прогресивної концепції інтер'єру. Проект нового відділення завершено за технічної, технологічної та архітектурної підтримки фахівців ХАСЛ і VAS .

 

 

Подробнее...

SpeedStileFP 2

 

У вересні 2012 року наша компанія, успішно здійснила установку ексклюзивного автоматичного турнікета SpeedStile FP.Дана модель є флагманом в лінійці пропускних систем компанії Gunnebo і набуває все більшої поширеності. Так і цього разу турнікет був встановлений для внутрішнього користування співробітниками однієї з лідируючих IT компаній України. Крім звичайних функцій турнікет буде здійснювати контроль робочого часу і звичайно ж радувати безшумною роботою і сучасним зовнішнім виглядом.

 

IMG 4707У березні 2014 року HaSl встановив нову систему паркування в гіпермаркеті Novus за адресою просп. Червонозоряний 4-Д. Це перша повністю автоматизована паркувальна система в Україні.

Подробнее...

Наші партнери