Провідний постачальник

інноваційних технологічних рішень

+38 (044) 369 34 04

info@hasl.ua

IMG 0055

       ТОВ «ХАСЛ» плідно працює з Міністерством закордонних справ України щодо покращення надання консульських послуг. Вже встановлені та працюють системи регулювання потоку відвідувачів Qmatic у Києві та Празі.

       А під час останнього візиту міністра Павла Клімкіна до Туреччини відбувся запуск наступної системи Qmatic. Встановленні системи значно покращують умови прийому відвідувачів, підвищують ефективність роботи завдяки організації роботи на окремих напрямах, скорочують час прийому та видачі документів, дозволяють попередньо зареєструватися на візит до консульського відділу через Інтернет.

Детальніше за посиланням

cert

 

       Qmatic Orhestra дає наступні переваги для клієнтів:

-  Реєстрація в черзі через термінал у закладі;

-  Попередня реєстрація в черзі через веб-сайт чи мобільний додаток;

-  Перевірка роботи обладнання у всіх відділеннях дистанційно;

-  Перегляд статистики та обробка даних для аналізу.

       ТОВ «ХАСЛ» є багаторічним партнером Qmatic в Україні та першим, який оновив партнерську програму у березні 2018 року та отримав статус офіційного «QMATIC RESELLER» в Україні.

 


 

 

journey-management-500

Компания ХАНСА СОЛУШНС занимается установкой и обслуживанием  систем управления очередью от компании Q-MATIC AB на территории Украины.

Q-MATIC AB - это мировой лидер систем управления очередью, а также инструментов аналитики, для корпоративных клиентов (государственная, финансовая, медицинская, торговая сферы). В настоящее время более чем в 120 странах мира организации используют решения Q-MATIC AB, чтобы обеспечить полноценное взаимодействие с клиентами, пациентами, гражданами и сотрудниками. Совсем недавно компания Q-MATIC AB обновила программное обеспечение Orchestra для корпоративных клиентов до версии 6.1.

Основные отличительные черты:

Новая поддержка для аппаратного мониторинга.

Больше мобильности:

Созданы новые мобильные приложения для работы не только с сотрудниками, но и с клиентами.

Новое управление связью

Новые возможности оповещения клиентов, в т.ч. и SMS решение.

Последнее стало возможным после того, как Q-MATIC AB договорился с лидером в сфере SMS рассылки – компанией Beepsend.

В Украине уже установлены решения от Q-MATIC AB в отделениях Альфа-банка, Херсонской облгосадминистрации, Министерстве иностранных дел Украины, в посольстве США и др.

IMG 4707У березні 2014 року HaSl встановив нову систему паркування в гіпермаркеті Novus за адресою просп. Червонозоряний 4-Д. Це перша повністю автоматизована паркувальна система в Україні.

Подробнее...

230714

Комплексне рішення для банку від ХАСЛ - це не тільки технологічне обладнання, а й розробка концепції та дизайну відділення. Імідж відділення чимало важливий для клієнта - це хороший спосіб привернути клієнта, запам'ятатися йому і допомогти йому відчути себе віп-клієнтом. Використовуючи свій 20-річний досвід у сфері технологій банківської справи ХАСЛ створив стандарт типового відділення для Альфа-банку. У новому відділенні створені комфортні умови для ведення сучасного банківської справи з використанням прогресивної концепції інтер'єру. Проект нового відділення завершено за технічної, технологічної та архітектурної підтримки фахівців Хаслах і VAS фахівців.

Подробнее...

maxresdefault

Protect – швидкий та ефективний захист Ваших цінностей!

Грабіжників вже не зупиняють традиційні способи захисту. Сигналізації, відеокамери - цього недостатньо! Міліція не встигає зреагувати, власники несуть фінансові та матеріальні втрати, жертви серед людей.

Наша компанія пропонує інноваційне рішення для захисту Ваших цінностей - димові ЗАХИСТ ВІД PROTECT.

Подробнее...

Наші партнери