Провідний постачальник

інноваційних технологічних рішень

+38 (044) 369 34 04

info@hasl.ua

IMG 4707У березні 2014 року HaSl встановив нову систему паркування в гіпермаркеті Novus за адресою просп. Червонозоряний 4-Д. Це перша повністю автоматизована паркувальна система в Україні.

Нова паркувальна система складається з серії терміналів Amano Xparc для в'їзду, виїзду, шлагбаумів з детекцією автомобіля, автоматичною оплатою та іншими інноваційними опціями.

Це рішення значно підвищує задоволеність клієнтів при використанні паркувального рішення, так як це просто і зручно.

Термінали Amano для автоматичної оплати приймають банкноти, монети. На додаток до прийому грошових коштів, машина видає здачу.

Платіжні термінали мають великий ЖК-екран, де клієнти можуть вибрати українську чи англійську мови.

Тонкі паперові квитки були замінені на більш якісні картонні. Такі квитки зручніші у використанні і їх легше знайти в гаманці, при цьому такий квиток не заминається при використанні його в терміналі оплати.

Наша компанія займається продажем, встановленням та обслуговуванням паркувальних рішень від Amano на території України. Amano розробляє устаткування для паркінгу з 1974 року.

Система Xparc є новітнім прогресивним рішенням від Amano, що робить паркувальні операції швидше, зручніше і якісніше, так як всі компоненти системи призначені для інтенсивної експлуатації навіть при складних погодних умовах.

Наші партнери